خودکار فلزی | هدایای تبلیغاتی دیجی تحریر

خودکار تبلیغاتی فلزی, هدیه ای متناسب

خودکار تبلیغاتی فلزی از پرفروشترین انواع هدایای تبلیغاتی است که طیفی متناسب از کیفیت و قیمت را شامل میشود، از خودکار پلاستیکی ارزان تا ست های قلم و نوشتاری چند ده میلیونی!
میتوان آنرا را در دو دسته‌بندی اصلی شامل خودکار پلاستیکی ( Plastic Pen ) و خودکار فلزی ( Metal Pen ) قرار داد. البته اخیرا خودکارهایی با بدنه چوبی و یا کاغذ فشرده نیز وارد بازار شده‌اند اما کماکان سهم عمده بازار این محصول مربوط به همان دو دسته‌بندی اصلی است.
مکانیزم این خودکارها به صورت شستی دار و یا کمرپیچ است که نوع شستی دار عمومیت بیشتری بین مخاطبین دارد. برای اجرای تبلیغات بر روی خودکارها، بسته به جنس بدنه آنها، از چاپ تامپو یا حکاکی لیزری استفاده میشود. در این خصوص، برای خودکار پلاستیکی از چاپ تامپو و برای خودکار فلزی از چاپ لیزر استفاده میگردد.
لازم به ذکر است که برخی، خودنویس و روان نویس را نیز در دسته‌بندی های دیگر خودکار تبلیغاتی قرار داده‌اند که این اقلام، معمولا در قالب ست های هدیه مورد استفاده قرار میگیرد.
Promotional pen,Stationery pen,Ball pen,Plastic pen,Advertising pen,Metal pen,pen sets,Pencil,Stand pen,Roller pen,Touch pen,Multifunction pen
بازرگانی دشتبان دارای بیش از 25 سال سابقه در واردات و فروش انواع خودکار فلزی تبلیغاتی در خدمت شماست.
Product Tag – |