خودنویس تبلیغاتی محصول تک و چندعددی

خودنویس تبلیغاتی، هدیه ای مناسب

خودنویس تبلیغاتی هدیه ای تک و چندعددی مناسب با دامنه متنوعی از قیمت و کیفیت است، از مدل‌های ارزان تا ست‌های قلم و نوشتاری چندده میلیونی!
اغلب خودنویس‌های بازار دارای نوک M هستند که برای نوشتن بسیاری از افراد، سایز نوک  مناسبی است. سایزهای این محصول در ادامه تشریح شده است.

سایزهای متداول نوک خودنویس تبلیغاتی
EF (خیلی باریک): سایز نوک با عرض نوشتاری حدود ۰٫۴ میلی‌متر و مناسب برای نوشتن به صورت بسیار باریک است.
F (باریک): سایز نوک با عرض نوشتاری حدود ۰٫۶ میلی‌متر و مناسب برای نوشتن به صورت باریک است.
M (متوسط): سایز نوک با عرض نوشتاری حدود ۰٫۸ میلی‌متر و مناسب برای نوشتن به صورت عادی است. نوشتن با این سایز بسیار مناسب‌تر از سایزهای دیگر است و اکثر تولیدکنندگان، خودنویس‌های خود را در این قطر نوشتاری تولید می‌کنند.
B (پهن): سایز نوک با عرض نوشتاری حدود ۰٫۱۰ میلی متر و مناسب برای نوشتن به صورت پهن و همچنین برای امضاء کردن است.

سایزهای خاص نوک خودنویس
Italic: این مدل نوک که دارای نوک تقریبا تخت است و برای نگارش‌های کالیوگرافی مورد استفاده قرار می‌گیرد و معمولا با عباراتی همچون IF, IM, IB, ۱٫۱mm, ۱٫۵mm نمایش داده می‌شود. با این نوک می‌توانید در طول نوشتن با نوشتاری ضخامت‌های مختلف داشته باشید (مانند خوشنویسی در فارسی).
BB یا ۲B یا EB (بسیار پهن): سایز نوک با عرض نوشتاری حدود ۱٫۲ میلی متر و مناسب برای نوشتن با قطر نوشتاری بسیار پهن و امضاء مناسب است.
BBB  (خیلی خیلی پهن): ساخت این مدل نوک معمولا نادر و دارای قطر نوشتاری حدود ۱٫۴ میلی متر و در حال حاضر بسیار غیر معمول است.
OM یا OB و غیره: این نوک خودنویس تبلیغاتی که اختلافشان با سایزهای دیگر با نوک‌های معمولی در کلمه O آنهاست و این باعث شده تا نوک آن اریب باشد. این سایز برای نویسندگانی که طول نوشتارشان زیاد بوده و ممکن است چرخش نوک قلم آنها در جهت خلاف عقربه‌های ساعت باشد مناسب است. این خصوصیات باعث شده که این مدل نوک خودنویس به غلط به عنوان «چپ دست» شناخته شود.
LH: این نوک برای کسانی که چپ دست هستند مناسب است. سایز نوک خودنویس معادل سایز M است اما دارای مقداری شیب است که نوشتن را برای افراد چپ دست آسان می‌کند.
در خصوص کاربرد خودنویس در موارد تبلیغاتی، برای بدنه پلاستیکی از چاپ تامپو و بدنه فلزی از چاپ لیزر استفاده می‌گردد. هدایای تبلیغاتی بازرگانی دشتبان عرضه کننده انواع خودنویس تبلیغاتی در برندهای کینگ پن و النترا در خدمت شماست.
Product Tag – |